Новини

Ведмежатники Харків > Новини > Без рубрики > Що робити, якщо загубили ключі?

Що робити, якщо загубили ключі?

Напевно кожен потрапляв в ситуацію, коли, перевіряючи кишеню або вміст сумки, він виявляв, що втратив ключ від квартири або втратив ключі від авто. І навіть якщо вам пощастило ніколи з подібним не зіткнутися, ви точно можете собі уявити, які неприємності дана ситуація може за собою спричинити. Від втрати часу і запізнення на роботу, зустріч, прийом у лікаря, автобус, поїзд, літак і так далі, до незапланованих грошових витрат. Якими ж повинні бути ваші дії в такій ситуації, щоб мінімізувати неприємні наслідки?

Що робити, якщо загубили ключі?

Загубив ключі від квартири: що робити?

Найбільш неприємна ця ситуація в разі, якщо у вас немає дубліката ключа, або ж дублікат знаходиться в зачиненій квартирі. В такому випадку єдиним рішенням проблеми доступу в квартиру є злом замку дверей. Однак сучасні двері і замки є досить надійними, щоб зробити цю задачу максимально складною або навіть нездійсненною для людини без спеціальних навичок та інструментів.

Саме тому в більшості випадків спроби самостійного злому замку вхідних дверей призводять до пошкодження як самого замку, так і зовнішнього вигляду дверей. Найбільш неприємним наслідком є ​​пошкодження конструкції дверей, що робить її непридатною для подальшого використання. Саме тому варто звертатися до професіоналів.

Що робити, якщо загубили ключі?

Загубив ключ від машини: що робити?

Як і у випадку з вхідними дверима в квартиру, якщо у вас немає дубліката ключа, або ж він залишився в бардачку закритого автомобіля, єдиним рішенням є злом замку дверей. І якщо ви вирішете спробувати зробити це своїми силами з метою економії грошей на виклик фахівця, будьте готові до можливих додаткових витрат на ремонт пошкоджень самого замку, дверного скла, лакофарбового покриття автомобіля, які є найбільш частими наслідками таких дій. Найбільш серйозною проблемою, яка може бути викликана спробою самостійного злому замка дверей автомобіля, може бути автоматичне блокування електронних вузлів з метою протиугінного захисту авто. В такому випадку розблокування обійдеться вам в кругленьку суму грошей.

З іншого боку, довірившись професіоналам, ви зможете отримати професійну послугу з використанням спеціального обладнання та інструментів, що дозволить не тільки скоротити час виконання робіт, а й мінімізувати ризик пошкодження зовнішнього вигляду дверей автомобіля / квартири. Працюють такі служби 24/7 і надають гарантії.

Що ж, якщо ви або ваша друга половинка втратила ключі від квартири або автомобіля і необхідно зробити злом замку, вірним рішенням буде звернутися в спеціально створені для подібних ситуацій служби і отримати професійну допомогу у вирішенні даної проблеми!