Новини

Ведмежатники Харків > Новини > Без рубрики > Що робити, якщо не відкриваються вхідні двері?

Що робити, якщо не відкриваються вхідні двері?

Вхідні двері виступають гарантом безпеки і збереження мешканців і вмісту їх квартири. Виробники сучасних вхідних дверей використовують у виробництві міцні матеріали, оснащують двері запірними механізмами, безліччю рівнів захисту, дозволяють майбутньому власнику встановлювати на двері кілька замків. І всі ці дії спрямовані на те, щоб ви відчували себе вдома в безпеці.

Однак, давайте розглянемо ситуацію, при якій вхідні двері замість надання почуття спокою, доставляють значні незручності і неприємності, зокрема:

  • Коли не відкривається замок вхідних дверей, і ви не можете потрапити в квартиру;
  • Коли не відкриваються вхідні двері зсередини, і ви не можете вийти з квартири.

Обидва випадки здатні спричинити безліч неприємних наслідків, як у випадку грошових витрат, так і втраченого часу, і запізнення на роботу, зустріч, потяг, літак і так далі.

Що робити, якщо не відкриваються вхідні двері?

Не відкривається замок у дверях: зламати самостійно?

Таким питанням задається більшість людей, особливо чоловіків, які стикаються з тим, що не відкривається замок вхідних дверей. І так як багато хто приймає рішення спробувати зламати двері своїми силами, давайте розглянемо найбільш часті наслідки таких дій:

  • Дана операція займає значну кількість часу, набагато більше ніж очікування приїзду фахівця і виконання ним роботи. Причиною тому служить відсутність у власника квартири спеціальних інструментів і знань у даній сфері;
  • Результатами спроби самостійного вирішення проблеми, коли не відкривається замок двері, часто є пошкоджений механізм замку, а також зовнішній вигляд дверей. Відновлення таких ушкоджень вимагає додаткових витрат часу і грошей. Але найбільш серйозною проблемою є пошкодження самої конструкції вхідних дверей, так як це зробить її недійсною для подальшого використання, і це вимагатиме її повної заміни.
Що робити, якщо не відкриваються вхідні двері?

Не відкривається замок на дверях: викликати фахівця?

Під фахівцями в даному випадку маються на увазі офіційно працюючі служби з перевіреною репутацією, які спеціалізуються з надання даного виду послуг. Вирішення проблеми зі зломом замка вхідних дверей професіоналам, дозволяє замовнику отримати наступні переваги:

  • Оперативний виїзд на місце і максимально швидке виконання робіт;
  • Гарантія якості виконаних робіт;
  • Відсутність додаткових ушкоджень вхідних дверей в результаті виконання злому замка;
  • Доступна ціна послуг.

Тому, якщо у вас не прокручується замок вхідних дверей, не варто відразу хапатися за викрутку, молоток чи лом. Можливо більш вірним рішенням буде виклик фахівця, який гарантовано виконає роботу швидко і якісно!