Новини

Ведмежатники Харків > Новини > Без рубрики > Постійно заїдає ключ в замку? Проблема вирішується!

Постійно заїдає ключ в замку? Проблема вирішується!

Проблема, за якої заїдає замок дверей або його і зовсім клинить, знайома багатьом. Незалежно від того, чи встановлена бюджетна модель замку або дорога, несправність завжди відбуваються раптово, чим викликають легку паніку і розгубленість. Якісь несправності можна спробувати усунути самостійно, за якісь категорично не варто братися без досвіду та інструменту. Однак найпростіше вирішення проблеми виклик додому техніків з аварійного відкриття дверей і лагодження замків, і воно актуально завжди.

Постійно заїдає ключ в замку? Проблема вирішується!

Чому заклинив ключ в дверному замку?

Причин, які призводять до постійного заїдання ключа в замку дверей, може бути багато. Найбільш поширені:

  • Заводський брак;
  • Неправильна установка;
  • Похилена дверна коробка і багато інших.

Як наслідок, ці фактори викликають такі несправності:

  • Заїдає ключ в замку дверей або ключ не виймається зовсім. В такому випадку категорично не рекомендується смикати або силою виймати ключ, так як він може зламатися всередині замку. При бажанні вирішити проблему самостійно можна спробувати змастити замкову щілину маслом. Однак, якщо це не допомогло, бажано звернутися до фахівців зі служби аварійного відкриття дверей.
    Заклинив замок і не вставляється ключ. Найбільш часта причина даної несправності — сторонні предмети в замковій щілині, її пошкодження або пошкодження ключа. Оглянути на предмет сторонніх предметів можна самостійно, однак видалення може вимагати спеціальних інструментів, щоб не ушкодити саму свердловину.
  • Заклинило замок при повороті ключа. Причини можуть бути схожі з попередньою проблемою, а також пояснюється несправностями в самому ключі (сточені края, недостатня обробка ключа при його виготовленні майстром).
  • Проблеми з язичком, які пояснюються недобросовісною установкою замку або проблем з перекосом дверей.

Незважаючи на те, що частина проблем може бути вирішена самостійно, зайва старанність може привести до їх поглиблення: додаткових ушкоджень або навіть поломки ключа в замку.

Постійно заїдає ключ в замку? Проблема вирішується!

Професіонали проти несправностей замку

На запити «заклинив замок Харків», як правило, пошукач видає готові рішення, які вимагають годину-дві вашого часу — виклик майстра додому. Якщо ви зіткнулися з тим, що заклинило замок вхідних дверей, краще не витрачати час на самостійні спроби все полагодити.

По-перше, у сервісних служб є досвід і інструмент для діагностики. По-друге, професіонали завдяки своєму досвіду вирішують проблему, замку двері що заклинив, швидше і надійніше. По-третє, великі компанії здатні надати вам гарантії на свою роботу. Простий шлях — не завжди неправильний.

Довіряйте професіоналам!